Zeštíhlení

    Pokud jste se rozhodli upravit svoji postavu, zkorigovat objem v určitých partiích, nebo si jen zlepšit kondičku – velmi rádi Vám pomůžeme a poradíme jak na to, aby výsledky byly viditelné a udržitelné!

    S našimi klienty pracujeme po celou dobu, kdy nás navštěvují, pravidelně je měříme, popř. diagnostikujeme, abychom jim mohli individuálně upravit to, co nefunguje tak, jak by mělo. Protože jsme každý jedinečný a na stejné procesy reagujeme každý jinak, sledujeme Vás a jsme schopni poradit, co by konkrétně Vám mohlo pomoci.

    Ale - bez alespoň minimálního pohybu to nejde! Při spalování tuků je potřeba dosáhnout optimální tepové frekvence. Na druhou stranu - není třeba držet dietu, stačí jen mírná úprava jídelníčku a jíst nejlépe min. 5x denně a hlavně dodržovat zvýšený pitný režim!     

Nám se při modelaci těla velmi osvědčila pravidelná chůze v podtlaku – VacuPower (při aerobní tepové frekvenci, chůzi a podtlaku se optimálně tuky rozpouští),  detoxikace ve Vibrosauně (kombinací tepla a vibrací se aktivuje lymfatický systém, zvýší činnost ledvin) a pokud v určité partii nadbytečné centimetry nejdou dolů tak, jak byste chtěli, osvědčeným prostředkem je kavitace – „neinvazivní liposukce“ ultrazvukem. 

Nově nabízíme i cvičení na vibrační plošině  které Vám běhěm pravidelných 20-ti min. lekcí 2-3x týdně zpevní svaly a kůži, podpoří hubnutí a zredukuje celulitidu. Zmenší se také bolesti kloubů a zvýší celková pružnost. Při cvičení na strojích s nejnovějšími technologiemi jsou minimálně namáhány klouby, zlepšuje se krevní oběh, posiluje metabolismus a lymfatický systém. Toto cvičení je vhodné i pro starší ročníky.

  Také je třeba si uvědomit, že nejde jen o to, rozpustit nadbytečné tuky, ale velmi důležitá je při tomto procesu detoxikace – čištění. Tuky rozpustit opravdu umíme, ale pokud je z těla nedostaneme ven, uloží se – přesunou – na jiné místo! Z našich zkušeností vyplývá, že ideální je celý proces začít detoxikací a odkyselením celého organismu, lépe a rychleji pak vše funguje.

    Jako bonus celého Vašeho snažení je pak velmi jemná a vypnutá pokožka a také korekce celulitidy! To proto, že Vaši pokožku více prokrvíme a pročistíme celý organismus!

    Máme pro Vás řešení i pokud potřebujete razantně upravit váhu – tady korekce křivek těla nepomůže (VP je možno používat osobami s váhou do 105 kg). K dispozici je Vám příjemná výživová poradkyně, která je schopná upravit Váš jídelníček individuálně s přihlédnutím k Vašim stravovacím zvyklostem. Navíc, v tomto případě hraje důležitou roli již zmíněné překyselení organismu, které také umíme zmírnit.

    

    Rádi Vás přivítáme v našem příjemném studiu, kde budete mít při jednotlivých procedurách soukromí. K dispozici (v ceně) je jak plně vybavená koupelna (ručníky, hygienické potřeby) tak i dostatek pití při Vašich aktivitách. Stačí si vzít jen věci na cvičení,  vše ostatní u nás dostanete!