Pedikúra - "péče o nohy"        

    Pod pojmem PEDIKÚRA si každý z nás představí něco jiného. Někdo domácí obroušení kůže pemzou při koupání, jiný zase nalakování nehtů během večerního seriálu v televizi a někdo odbornou péči v profesionálním salónu. Také každé blížící se léto je období, kdy si nohou všímáme mnohem více, než kdy jindy. Otevřené sandálky a odhalené nohy nás nutí věnovat jim patřičnou péči. Ale naše nohy si zaslouží hýčkání po celý rok! U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Proto se v posledních letech čím dál více věnujeme i estetické péči o nehty na nohou.

V našem studiu Vám nabízíme tyto druhy pedikúry:

Klasická, takzvaná "mokrá" pedikúra – namočení chodidel do teplé vodní lázně, odstranění otlaků na chodidle, stříhání, broušení nehtů, úprava nehtového lůžka, příp. odstranění kuřích ok, zarůstajících nehtů. Používají se ostré nástroje a pilníky. Ve finále se chodidla ošetří vhodným krémem a masáž. Pedikúra trvá přibližně 1 hodinu.

Přístrojová, takzvaná „suchá“ pedikúra  - bez namáčení nohou, samotná úprava se provádí speciálními podiatrickými přístroji. Nepoužívají se ostré nástroje, ošetření se provádí šetrnými elektrickými bruskami, minimalizuje se riziko infekcí. Takto je možno dosáhnout vyššího stupně kvality ošetření, detailněji se věnovat jednotlivým nehtům a přesněji řešit problémy na chodidlech. Tato metoda je vhodná i pro diabetiky a trvá přibližně 1hodinu.

U nás hodně používaná je metoda kombinovaná, která spojuje klasickou pedikúru s přístrojovou.

    Každé nohy vyžadují jinou techniku ošetření - s rozhodnutím, která je pro Vás nejvhodnější, Vám ochotně poradí naše pedikérka po prvotní konzultaci při Vaší návštěvě.

Nezapomínejme na to, že nohy nás nosí celý život, a že si pravidelnou péči právem zaslouží!

 

Manikúra, modeláž nehtů - "péče o ruce"

   I Vaše ruce mohou být jemné, krásné a upravené! Naše nehtová specialistka se o Vás odborně postará, poradí Vám s péčí a vykouzlí Vám krásné, jemné a pěstěné ruce!

Manikúra
   - ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění a úprava nehtů a odstranění odumřelé kůže. Součástí manikúry může být i lakování nehtů či modeláž umělých nehtů. Klasickou manikúru můžeme doplnit s výživnou maskou, nebo parafínovým zábalem.  

Modeláž nehtů

   Ne každá z nás má od přírody krásné a ideální své vlastní nehty. Modelované nehty se dnes už staly pro mnoho žen nepostradatelnými. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. Vybrat si můžete modeláž nehtů na tipy, či šablony s použitím UV gelu, nebo Acrylu. 

Parafínový zábal
   Parafín je speciální vosk, obsahující minerály, obohacený o vitamín E - prohřívá a vypíná pokožku, zvyšuje její prokrvení, zrychluje metabolismus. Kůže pak může otevřenými póry účinněji absorbovat hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. Parafínové zábaly jsou procedurou, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a zápěstí. 

P- Shine   (japonská manikúra)
   - tato procedura podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Požívané přípravky se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří lesklá ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci. Všechny suroviny jsou založeny pouze na přírodní bázi a obsahují včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku  (těží se v japonském moři), bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.