Masáže

Masáže jsou nejstarším léčebným a relaxačním prostředkem používaným po celá tisíciletí k odstranění bolesti, uvolnění svalstva a zlepšení nálady. Napomáhají ke zklidnění celého organismu i mysli. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků pro tělo i duši!

V příjemném a uklidňujícím prostředí, provoněném aromatickými esenciálními oleji, při relaxační hudbě a svíčkách, se rychle uvolníte, odpočinete si a zapomenete na hektickou dobu kolem Vás. Poznejte kombinaci léčivé síly našich olejů a lidského doteku!

KLASICKÁ / AROMA  MASÁŽ

Klasická masáž příjemně uvolní bolavé, ztuhlé a napjaté svaly, opět zlepší jejich pružnost, zvýší prokrvení a tím urychlí regeneraci organismu. Odstraní únavu a stres, zklidní Vaše tělo i mysl. Díky pravidelným masážím předejdete takovým nepříjemnostem, jako jsou různé ústřely a blokace. Budete se cítit odpočinutí a plní energie!  U nás používáme ke klasickým masážím aroma oleje. Tím se kromě blahodárného účinku klasické masáže na svaly dostává do těla přes pokožku i dýchacími cestami další léčebný účinek použitého aroma oleje. Můžete si vybrat např. voňavý červený pomeranč, arganový olej, levanduli, myrtu, atd. Potěšíte Vaše tělo i smysly!
Stacks Image 390
Stacks Image 399
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Luxusní, velmi příjemná, voňavá terapie. Tento typ vysoce energetické masáže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Používají se při ní horké lávové kameny, aromaterapeutické oleje a speciální masérské tahy. Tato kombinace má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje se krevní oběh i lymfatický systém, hluboce se prohřejí svaly, zharmonizuje se organismus, zvýší se detoxikace organismu a vyrovnají a doplní se energie. Posílíte si imunitní systém, uleví se Vám i při bolestech pohybového aparátu. Jsou jedním z nejpříjemnějších způsobů masáží, které existují.


LYMFATICKÁ MASÁŽ

Má silný detoxikační a odvodňovací účinek. Jemnou metodou aktivuje a uvolňuje tok lymfy, kde se hromadí odplavované  škodlivé a toxické látky z celého těla. Má zásadní vliv na zmenšení otoků, zvýšení imunity, rychlejší hojení.  Zlepšuje kvalitu kůže a zmírňuje celulitidu. U nás ji úspěšně používáme i jako pomoc při zeštíhlení.
Stacks Image 711


Stacks Image 436
REFLEXNÍ TERAPIE

Při zdravotních problémech velmi účinná metoda tlakové masáže - mačkání specifických bodů na šlapkách nohou, podél páteře, dlaních rukou. Dobře se doplňuje s klasickou masáží, přináší rychlou úlevu.  Při pravidelné aplikaci možnost odstranění i dlouhodobých problémů s pohybovým aparátem (i s vnitřními orgány).


DORNOVA / BREUSSOVA MASÁŽ

Jedná se o velmi jemnou manuální terapii, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy, tím srovnat i okolní svalstvo a přinést tak okamžitou úlevu. Dornova metoda je vhodná, pokud trpíte: bolestí zad, bolestí kyčlí, bolestí kolen, skoliózou, rozdílnou délkou končetin, atd…
BAMBUSOVÁ MASÁŽ

Bambusová masáž se provádí nahřátým olejem a nahřátými bambusovými hůlkami o různém průměru. Každý bambus je speciálně určen pro danou část těla,  tím se maximalizuje úroveň tlaku. Při doteku bambusu na pokožku dojde k energetickému uvolnění tkáně, což má vliv na odtok toxinů z pokožky do lymfatického systému. Tuto reakci kůže na bambus pociťuje klient jako velice uvolňující. Tato masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů, zbavuje tělo napětí a stresu.   Masáž bambusovými tyčemi je novým trendem v Evropě, přesto, že se ve východních zemích provádí již dlouhou dobu.
Stacks Image 429