Masáže

Masáže jsou nejstarším léčebným a relaxačním prostředkem používaným po celá tisíciletí k odstranění bolesti, uvolnění svalstva a zlepšení nálady. Napomáhají ke zklidnění celého organismu i mysli. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků pro tělo i duši!

V příjemném a uklidňujícím prostředí, provoněném aromatickými esenciálními oleji, při relaxační hudbě a svíčkách, se rychle uvolníte, odpočinete si a zapomenete na hektickou dobu kolem Vás. Poznejte kombinaci léčivé síly našich olejů a lidského doteku!

 

KLASICKÁ / AROMA  MASÁŽ
Klasická masáž příjemně uvolní bolavé, ztuhlé a napjaté svaly, opět zlepší jejich pružnost, zvýší prokrvení a tím urychlí regeneraci organismu. Odstraní únavu a stres, zklidní Vaše tělo i mysl. Díky pravidelným masážím předejdete takovým nepříjemnostem, jako jsou různé ústřely a blokace. Budete se cítit odpočinutí a plní energie! 
U nás používáme ke klasickým masážím aroma oleje. Tím se kromě blahodárného účinku klasické masáže na svaly dostává do těla přes pokožku i dýchacími cestami další léčebný účinek použitého aroma oleje. Můžete si vybrat např. voňavý červený pomeranč, arganový olej, levanduli, myrtu, atd. Potěšíte Vaše tělo i smysly!

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Luxusní, velmi příjemná, voňavá terapie. Tento typ vysoce energetické masáže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Používají se při ní horké lávové kameny, aromaterapeutické oleje a speciální masérské tahy. Tato kombinace má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje se krevní oběh i lymfatický systém, hluboce se prohřejí svaly, zharmonizuje se organismus, zvýší se detoxikace organismu a vyrovnají a doplní se energie. Posílíte si imunitní systém, uleví se Vám i při bolestech pohybového aparátu. Jsou jedním z nejpříjemnějších způsobů masáží, které existují.

LYMFATICKÁ MASÁŽ
Má silný detoxikační a odvodňovací účinek. Jemnou metodou aktivuje a uvolňuje tok lymfy, kde se hromadí odplavované  škodlivé a toxické látky z celého těla. Má zásadní vliv na zmenšení otoků, zvýšení imunity, rychlejší hojení.  Zlepšuje kvalitu kůže a zmírňuje celulitidu. U nás ji úspěšně používáme i jako pomoc při zeštíhlení.

REFLEXOLOGIE
Při zdravotních problémech velmi účinná metoda tlakové masáže - mačkání specifických bodů na šlapkách nohou, podél páteře, dlaních rukou. Dobře se doplňuje s klasickou masáží, přináší rychlou úlevu.  Při pravidelné aplikaci možnost odstranění i dlouhodobých problémů s pohybovým aparátem (i s vnitřními orgány).

MEDOVÁ MASÁŽ
Léčivá síla medu má vliv nejen na pokožku, ale na celý organismus. Má silný detoxikační účinek a zároveň aktivuje i vnitřní orgány. Aktivní látky obsažené v medu se dostávají přes kůži do krve a uvolňují usazeniny a škodlivé látky, které mají za následek vznik různých nemocí. Medová masáž se provádí pouze na zádech, kde se nacházejí body spojené s vnitřními orgány - játra, ledviny a plíce.
V našem studiu tento druh masáže provádíme jako „Medový očistný rituál s propolisem“ (viz. relaxace-zábaly). Tato metoda je šetrná a nebolí a zahrnuje i 20min. zábal.