Kosmetika                       Markéta Jonášová,  tel.608 826 098

ALISSA BEAUTÉ
Italská luxusní kosmetika, která obsahuje moderní aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. 

Kosmetické produkty ALISSA BEAUTÉ zahrnují devět produktových řad pro péči o pleť. Každou z nich charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí. Většina produktů je bez chemické konzervace a parfemace, čímž se předchází případným nežádoucím reakcím.

HYDRA LUX - voda jako základ života
Voda je základ všeho bytí, a tedy i naší pleti. Na suché pleti se vytváří šupinky, objevuje se nepříjemný pocit pnutí nebo pálení pokožky. Hydratační ošetření HYDRA s obsahem japonské červené trávy, jojoby a sladké trávy podpoří doplnění hydratace a zajistí její udržení v pleti.
 
DERMA SENSITIVE - kúra proti praskání žilek a červenání
Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají a na obličeji se objevují červené žilky. Pleť pálí, často červená a jsou viditelné popraskané žilky (kuperóza). Ideálním řešením je ošetření cílené na posílení cévních stěn za pomoci modrého lotosu, kofeinu, zázvoru a vitaminu E. Pleť se projasní a
žilky se stáhnou.
 
THALASSO PRO PLEŤ - kúra s mořskými řasami – lifting a hydratace
Dary moře pro pleť, na které se mohou působením prostředí a uspěchaného životního stylu projevovat známky stárnutí. Ošetření pleti pomocí mořské řasy spiruliny je určeno ženám, které chtějí své pleti dopřát luxus a nechat se hýčkat produkty moře. Minerály a vitaminy zpevní kontury obličeje, vyhladí vrásky a stáhnou póry. Po ošetření bude pleť hladká a vypnutá.
 
LIFT AGE OKOLÍ OČÍ - liftingová kúra okolo očí a rtů
Oči jsou okno do duše, proto pro jejich citlivé okolí je vhodná speciální péče. Ošetření LIFT AGE CONTORNO OCCHII pomáhá zpevnit pokožku okolo očí, vyhladit vrásky a zlepšit metabolismus buněk. Zároveň za pomoci rostliny bixa orelana a mořské řasy macrocysis pyrifera odplavuje z pleti toxické látky, působí proti otokům a kruhům pod očima. Sójové, rýžové a obilné proteiny dodají Vaší pleti hebkost a jemnost. Doporučujeme jako součást celkového ošetření pleti obličeje.
 
LIFT AGE COLLASTIM - intenzivní luxusní liftingová kúra proti vráskám
Nejeden básník řekl, že žena je jako víno. Čím více je zralejší, tím více oslní. Krásou, zajímavostí, nadhledem i moudrostí. Luxusní kúru LIFT AGE za pomoci aplikace séra (přírodní alternativy botulotoxinu) vyhladí a vypne vrásky. Nejmodernější technologie obsahuje kyselinu hyaluronovou, tephrosiu purpureu, koenzym Q10 a mandlový olej. Kúra zajistí pleti hebký, vypnutý a prozářený vzhled.
 
SILK RELAX - hedvábné ošetření na suchou pleť s tvorbou vrásek
Pocit hebkosti a jemnosti Vaší pleti díky nejjemnějšímu, ale současně nejpevnějšímu produktu přírody – hedvábí. Bílkoviny hedvábí absorbují vodu v  množství odpovídající až 300násobku své hmotnosti, proto jsou jedinečné pro hydrataci pleti. Ošetření je zahájeno zklidňující a uvolňující masáží, po které Vás čeká působení hedvábné masky a hedvábného koncentrovaného séra. A výsledek? Sametově hebká, projasněná a hladká pleť.

PURE SKIN - zklidňující a protizánětlivá kúra proti akné     
Svěží pleť bez komedonů, pupínků a akné. Ošetření s obsahem enzymů z ananasu a papáji hloubkově a šetrně pročistí pleť a odstraní ucpané komedony.
Zaručujeme Vám, že pleť bude po ošetření zklidněná, jemná, projasněná a bez načervenalých skvrn.

ALGAE CARE - individuální ošetření speciální alginátovou maskou

Jedná se o speciální ošetření s použitím alginátové masky, která má silné tonifi kační a hydratační účinky. Užijete si relaxační masáž, během které se do pleti vstřebá účinné koncentrované sérum. Celkový účinek umocní alginátová maska dle typu pleti a závěrečný krém.

CHOCOLATE PUMPERING  - čokoládové hýčkání
Čokoláda v každém z nás navozuje pocit spokojenosti, slasti, pohody… A přesně tyto pocity zažije i vaše pleť spolu s relaxační masáží a působením čokoládové masky s mandlovým olejem. Čokoláda zároveň pleť silně hydratuje a hlavně vyživuje, vyhlazuje vrásky a zpomaluje stárnutí. Toto ošetření jistě ocení unavená, povadlá a stresovaná pleť.
_________________________________________________________________________________________________________________

Diagnostika pleti
Kosmetické poradenství, určení kosmetických přípravků vhodných pro Vaši pleť, barevná typologie, líčení.
Délka ošetření:   30 min.

Čistící kúra
Základní ošetření - dokonalé vyčištění pleti. Obsahuje diagnózu pleti, čištění enzymatickým peelingem, manuální hloubkové čištění, aplikaci aktivních látek na regulaci mazu a stažení pórů, aplikace masky a doporučení přípravků pro domácí péči.
Délka ošetření:   60 min.

Kompletní kúra
Součástí této kúry je odlíčení pleti, enzymatický peeling nebo maska, manuální čištění, zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou, relaxační masáž dekoltu a obličeje, pleťová maska, ošetření obličeje a očí krémem.
Délka ošetření:   90 min.

Speciální ošetření galvanickou žehličkou
Intenzívní kúrové ošetření, které pleti dodá velkou dávku energie. Vyhlazuje a regeneruje pleť aktivními látkami a intenzivními séry.
Délka ošetření:   30 min.