Stacks Image 494

Aplikace umělých řasPermanentní make-up
Kosmetika zn. NATURA SIBERICA

  • přírodní kosmetika z divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu

   
Na Sibiři a Dálném Východě jsou zachovalá chráněná území s  unikátní jedinečnou flórou. Rostliny tam rostou přirozeně, volně a v hojném množství. Zvyklé neustále bojovat o svůj život za drsných klimatických podmínek, volně rostoucí byliny Sibiře mají obrovský potenciál. Aby živá energie těchto rostlin byla nasměrována ve prospěch krásy a zdraví, používá Natura Siberica jen minimum umělých přísad, využívá nejmodernější technologie a přísně kontroluje všechny etapy výroby. Díky takovému přístupu byliny maximálně odhalují svůj potenciál.

Sílu rostlin můžete vyzkoušet „na vlastní kůži“. Rádi Vám nabídneme ošetření přímo na míru, které Vám bude maximálně vyhovovat!

Z řady přípravků vybíráme např. …
 


Protivrásková péče s řadou inovativních produktů
„Absolut Anti Age“ – Černý kaviár - hluboká hydratace a pružnost pokožky - unikátní regenerační komplex na základě černého kaviáru. Černý kaviár oceňují na celém světě nejen jako vzácnou a drahou pochoutku, ale i jako bohatý zdroj bílkovin, aminokyselin a vitamínů, které pokožka potřebuje. Regenerační Complex CaPearl ® vytvořen na bázi černého kaviáru v kombinaci s proteiny, minerály, vitamíny, aminokyselinami a ekologickými rostlinnými výtažky vyživuje buňky a aktivuje v nich produkci kolagenu a elastinu, čímž nejenže posiluje pleť, ale také hluboce vyživuje a hydratuje buňky, vyhlazuje vrásky a zamezuje nadměrné pigmentaci.


Základem omlazovací řady produktů Natura Siberica pro obličej se stala Dutohlávka sněžná – vzácná sibiřská rostlina, uznávána jako jeden z nejúčinnějších prostředků na omlazení. Dutohlávka sněžná (Cladonia nivalis) má úžasnou vitalitu a energii. Za podmínek nejtěžších zim, s teplotami až – 50 ° C, její stonky zůstávají zelené. Úžasné účinky na pokožku má dutohlávka sněžná díky vysokému obsahu unikátní kyseliny usnové, která podporuje aktivní regeneraci buněk a účinně zpomaluje proces stárnutí.

Řada přípravků 
Natura Siberica pro péči o suchou pokožku je založena na bázi Arálie mandžurské – unikátní sibiřské rostliny, která dělá suchou pokožku hebkou a vláčnou. Arálie mandžurská (Aralia mandshurica) je vysoce ceněná na Sibiři pro vysoké tonizující vlastnosti.
Řada přípravků 
Natura Siberica pro mastnou a smíšenou pleť na bázi Jerlínu japonského zachovává svěžest pokožky po celý den a zabraňuje lesknutí. Jerlín japonský (Sophora japonica) roste na Altaji, v Číně a Japonsku. Extrakt z jerlínu japonského obsahuje až 30% rutinu (vitamin P), díky čemu přispívá k posílení pokožky, urychluje regeneraci, reguluje bilance lipidů.

Stacks Image 459Stacks Image 983


Stacks Image 475